ראשי » אודות

אודות

‎היחידה ללימודי המשך של הטכניון בשיתוף המרכז לצילום טכניון- בית הספר לאומנויות הצילום, מציעים מגוון רחב של קורסים איכותיים, החל מקורסי מבוא לצלמים ללא רקע קודם בצילום ועד קורסים מתקדמים בסטודיו, המיועדים לצלמים בעלי נסיון וצלמים מקצועיים.

לצד אלו, מציע בית הספר מסלול לימודים חד שנתי, המיועד להכשרת צלמים מקצועיים. כמו כן, מקיים בית הספר סדנאות צילום מקצועיות במגוון נושאים רחב, השתלמויות מקצועיות לצלמים וכן תערוכות, ימי עיון וימים פתוחים לקהל הצלמים, המתקיימות בקמפוס הטכניון בחיפה ובתל אביב.

צוות ההוראה של המרכז לצילום מורכב מטובי המרצים והצלמים בארץ, בעלי ותק רב ונסיון בתחום ההוראה. המשובים שאני עורכים בצורה תדירה, הנסיון המקצועי של המרצים והיחס האישי לו זוכה כל סטודנט, מאפשרים לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולהציע את תכניות הלימוד המקצועיות והמתקדמות ביותר בתחום, תוך שימת דגש על פיתוח זווית אישית בצילום ויכולת לראות את הדברים באור אחר.

צוות בית הספר שוקד באופן תמידי על פיתוח תכניות לימוד חדשות ועדכניות ומוביל את תחום הוראת הצילום בארץ, הן במקצועיות והן בחדשנות, כיאה לכל גוף אקדמי בטכניון.

לחצו כאן על מנת ללמוד כיצד להגיע אלינו.

אין אפשרות לכתוב תגובה.