ראשי » בלוג

בישול באמצעות פוטושופ וקצת מידע על Stop Motion

2 תגובות

סרטון מדהים העשוי בטכנולוגיית Stop Motion שלוקח את נושא הפוטושופ בצורה קלילה משהו. הסרטון שהוכן על ידי היוצרת בשם Maya Rota Klein נבנה בטכנולוגיית Stop Motion מקרטון וכלי בישול ויוצר עבור התחרות AdobeYouGC. הסרטון מראה כיצד להכין עוגיות חמאה באמצעות גירסת הפוטושופ Cook הדמיונית. האמת, הסרטון משעשע ובעיקר מראה עד כמה עבורנו משתמשי הפוטושופ השפה הטכנית של התוכנה הפכה לדבר שבשגרה. להגיד את האמת, לא היינו מתנגדים לטעום את העוגיות.

למי שלא מכיר את המושג Stop Motion, מדובר בסרט וידאו אשר מורכב כולו מצילומי סטילס כאשר בין צילום לצילום מזיזים חלק קטן מהפריים וכך למעשה נוצרת אשליית התנועה. בסרטים אשר מיוצרים בטכנולוגיית ה-Stop Motion, התנועה לרוב מקוטעת ובכך הייחודיות הויזואלית של סרטים אלה.

טכנולוגיית ה-Stop Motion הפכה למאוד פופולרית בשנים האחרונות והחלה לתפוס את מקומה בתעשיית הוידאו הרגילה כאשר השימוש הבולט ביותר שלה נעשה למעשה בקליפים של מוסיקה. בתחום זה בולטת עבודתו הנפלאה, למשל, של היוצר הישראלי, אורן לביא. להלן הקליפ Her Morning Elegance אותו הכין אורן לביא בטכנולוגיית ה-Stop Motion מ-2096 פריימים בודדים. הקליפ זכה עד כה בלמעלה מ-10 מיליון צפיות באתר YouTube.

קישורים:

diggdelicious-buttonstumbleuponTechnoratiFacebookNewsvineRedditYahoo

2 תגובות »

  • חגית

    הסרטון של ה- Stop Motion מגניב – אהבתי את ההומור
    המתכון קצת יותר בעייתי.. לפני שאוכלים את העוגיות צריך להזמין תור למעקפים – המממון מרגרינה!!
    נכנסתי לאתר של Maya Rota והצצתי בסרטון שנקרא Nois Of Bones – חמוד מאוד והמוסיקה של הסרטון (Josh Woodward) מקסימה!! שווה להציץ.

  • חגית

    תיקון טעות: הסרטון/קליפ נקרא Klein Portfolio

השאר את תגובתך!

השאר תגובתך למטה, או קשר אל הכתבה מהאתר שלך. באפשרותך גם לעקוב אחרי התגובות באמצעות RSS.

התנהג יפה. שמור על שפה נאותה. הגב בצורה ענינית. בלי ספאם.

באפשרותך להשתמש בתגים הבאים:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>