ראשי » בלוג

"החברה הכי גרועה בעולם" – סרטו של רגב קונטס

5 תגובות

נכתב על ידי: אסף אורן

רגב קונטס1

סרטו הראשון של רגב קונטס, במאי פרסומות טלוויזיה לפרנסתו, הוא סרט דוקומנטרי רגיש, אישי ומצחיק ביותר, אשר בהחלט מצליח להפתיע ולרענן את ז'אנר הקולנוע התיעודי.
הסרט מספר על שלושה גברים קרחים, ממושקפים וגרושים, בגיל העמידה, אשר עובדים ביחד בסוכנות ביטוח קטנה וכושלת, הממוקמת בדירה שכורה של המנהל ברמת גן.
למרות שהם אנשים רגישים, בעלי חוש הומור ומשכילים מאוד, אין להם כל מושג בניהול עסקים, החברה שלהם מפסידה כסף רב, ונמצאת תמיד על סף פשיטת רגל.

regev2 צילום מתוך הסרט

הסרט מתעד את ניסיונו של בנו של המנהל, שהוא גם במאי הסרט, להצטרף לחבורה עם פרוץ המשבר הכלכלי, ולהציל את החברה הקורסת של אביו.
הסרט, שזכה בפרס סרט הביכורים הטוב ביותר בפסטיבל דוקאביב 2009, מספק הצצה נדירה, מרגשת ומשעשעת לחייהם של שלושה גברים אלו אשר יכולים ללמד אותנו דבר או שניים על חיים מלאים ושמחים ועל חברות אמיתית.
צפייה מהנה.

קישורים:

diggdelicious-buttonstumbleuponTechnoratiFacebookNewsvineRedditYahoo

5 תגובות »

 • חגית

  חמישים דקות ששוות כל שניה.
  צחקתי. נעצבתי. התרגשתי. ושוב צחקתי.
  תודה. תודה.

 • נירית

  סרט נפלא נפלא נפלא !!!!!! אסור לפספס !!!!!!!

 • אורי בן יהודה

  סרט… חבל"ז! יצירה קולנועית המעניקה חוויה נדירה לצופה. מצחיקה עד דמעות, עם קורטוב הולם של עצב. הגיבורים אינם משחקים במובן הקולנועי, הם מתנהגים בטבעיות כי אלה הם חייהם. נכון, הצופה יכול לתהות על כך שיש שלישיית גברים כזאת המתפעלת עסק (ביטוח) בשלומיאליות גמורה – אבל כבר נאמר – המציאות עולה על כל דמיון!
  רגב קונטס, הבמאי, שהוא בנו של קרול "מנהיג" הלהקה – עוד נכונו לו עלילות ועתיד מזהיר בקולנוע ובטלוויזיה. אני, כבר שפוט שלו.

 • דוד קמאי

  סרט מעולה. אדיר. אני שמח שזכה להערכה ולפרס דוקאביב; בזכותם יכול רגב לשמש אוטוריטה מכובדת וראויה כ"כ בהובלת האירוע המכונן הזה, המתרחש בימנו אלה [- החל מ14.07.2011, והיום, 06.08.2011 -- צפויה ההפגנה הגדולה!].

 • אלונה גואטה

  מרגש ומקסים.

השאר את תגובתך!

השאר תגובתך למטה, או קשר אל הכתבה מהאתר שלך. באפשרותך גם לעקוב אחרי התגובות באמצעות RSS.

התנהג יפה. שמור על שפה נאותה. הגב בצורה ענינית. בלי ספאם.

באפשרותך להשתמש בתגים הבאים:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>