ראשי » קורסי צילום

קורס צילום סטודיו פרסומי – בהנחיית מוטי פישביין

אין תגובות

Moti Fishbain1צילום: מוטי פישביין

קורס בוטיק בצילום
קורס צילום סטודיו פרסומי הוא קורס בוטיק בצילום. קורסי בוטיק בצילום ממשיכים את המסורת הנפלאה של קורסי הצילום הבסיסיים והמתקדמים שלנו. קורסי הבוטיק מועברים על ידי הצלמים הטובים בתחומם ומתאימים לצלמים בעלי ידע בסיסי נרחב, המעוניינים להתמקד בנושא ספציפי וללמוד מהמומחים הטובים בארץ.

מוטי פישביין הוא צלם מסחרי המתמחה בצילומי סטיל לייף מורכבים כגון צילומי תכשיטים, קוסמטיקה, מזון, תעשייה ועוד.
מוטי ידוע בפרפקציוניזם וביכולת לתת מענה לבעיות מורכבות החל מבניית אביזרים ועבודה על הסט דרך עיבודי פוסט פרודקשן ועד הגשת האימג' המנצח תוך כדי שימוש בטכנולוגיות ואביזרים המתקדמים ביותר שיש. מעבר להיותו צלם מקצועי, מוטי גם מלמד במרכז לצילום טכניון במסלול הדו שנתי, בנוסף גם מלמד במס' בתי ספר מובילים בישראל ופועל ומציג גם בתחום האומנות. עבודותיו מתפרסמות במגזינים, שלטי חוצות, קטלוגים, גלריות, ולאחרונה אף הציג בתערוכה קבוצתית במוזיאון ישראל בירושלים.

מידע כללי

קורס צילום סטודיו פרסומי מיועד לבוגרי קורסי הסטודיו שלנו או לבעלי ניסיון מוכח בסטודיו אשר רוצים להעמיק את הידע שלהם ואת יכולת השליטה שלהם בתאורה מלאכותית וטבעית כל זאת במטרה ליצור תצלומים ברמת גימור של פרסומת. כאמור הקורס פתוח גם לנרשמים החיצוניים אך דורש מעבר של שאלון בקיאות בתחום הצילום והסטודיו. הקורס שם דגש על התמקצעות באספקטים השונים של צילום פרסום, במהלך הקורס נתמקד בכל התחומים הנוגעים לצילום סטודיו פרסום החל משלב הסקיצה, עבודה מול משרדי פרסום ומעצבים ועד הגשת צילום סופי למדיה, נסקור עבודות של צלמים שונים מהעולם תוך כדי ניתוח מקיף של עבודתם, דרישות הלקוח והמטרה שלשמה צולם הצילום. ניגע בצורה מקיפה בכל נושאי הצילום ה"קלאסיים" בסטודיו כמו גם בנושאים הטכניים המורכבים כגון- צילום תכשיטים, מזון, נוזלים וכו' תוך כדי עבודה והתנסות בעבודה בסטודיו מקצועי ומול אנשי מקצוע מהתחום.

כמו כן, במהלך הקורס, נלמד כיצד מפיקים צילום בסטודיו ומחוצה לו ונתנסה באופן אישי בכל הכלים והציוד הנדרש לשם הפקה מורכבת. מפעם לפעם, ינתנו במהלך הקורס משימות שונות אותן עליהן נעבור במהלך השיעור ואלו, יכוונו אותנו לקראת סיום הקורס ולעבודה על פרוייקט גמר אישי מקיף המאגד את כל הידע והנסיון שנצבר במהלך הקורס. הקורס מועבר בסטודיו הפרטי של הצלם – מוטי פישביין.

 

 

‎תכני הקורס מקיפים מאוד ומתאימים לכל צלם  בעל ידע בצילום סטודיו אשר רוצה להרחיב את הידע הצילומי שלו. במהלך הקורס החניכים נחשפים למספר רב מאוד של גישות בעולם הצילום המסחרי ולומדים לנתח ולהסיק מסקנות מעבודותיהם של צלמים אחרים. ביקורת העבודות הניתנת משיעור לשיעור מנחה את החניכים במטלותיהם במהלך הקורס.

Moti Fishbain2צילום: מוטי פישביין

למי מיועד הקורס?

‎הקורס מיועד לבוגרים של קורסי הסטודיו שלנו וכן לנרשמים החיצוניים המעונינים להתמקד בצילום סטודיו מתקדם בעל אופן פרסומי. הקורס פתוח גם לנרשמים החיצוניים אך דורש מעבר של שאלון בקיאות בתחום הצילום והסטודיו.

מהן דרישות הקורס?

ידע בנושאים הטכניים של הצילום המהווה בסיס להתפתחות רעיונית ותוכנית בעולם הצילום. כאמור, חניכים שאינם בוגרים של קורסי הצילום שלנו, מחויבים במעבר של שאלון בקיאות. כמו כן, על החניכים להצטייד במצלמת SLR (דיגיטלית או אנאלוגית). במהלך הקורס החניכים מקבלים פרויקט צילום אשר מלווה אותם לאורך כל הקורס. בסוף הקורס החניכים מגישים את התוצר של הפרויקט הסיום כתנאי לקבלת תעודה.

מה מקנה הקורס?

‎הקורס מקנה ידע רחב בצילום סטודיו פרסומי. במהלך הקורס, החניכים נחשפים לגישות רבות בתחום זה. כמו כן, הקורס מקנה יכולות גבוהות של ניתוח עבודות ולימוד מתוך עבודות אלה. הקורס שם דגש על פיתוח זווית אישית. בסיום הקורס מוענקת תעודה מטעם הטכניון לחניכים.

מה כולל הקורס?

 • 15 מפגשים
 • לבוגרים מוענקת תעודת סיום מטעם הטכניון

תכני הקורס

 • דרישות הלקוח ומטרת הצילום
 • צילום רפרודוקציה
 • צילום אובייקטים שקופים
 • צילום תכשיטים
 • צילום מזון
 • צילום נוזלים
 • עבודה עם סקיצות מול לקוח ומשרדי פרסום
 • צילום חוץ בתאורות מעורבות
 • צילום ארכיטקטורה

מבנה הקורס

 • 15 מפגשים
 • השיעורים התיאורטיים מתקיימים באמצע השבוע בימים א'-ה'
 • השיעורים המעשיים (סדנאות הצילום מחוץ לסטודיו) מתקיימים בימי שישי בבוקר
 • הקורס נערך על בסיס מפגש אחד בשבוע כאשר במקרים מסוימים ייתכן שיעור תיאורטי אחד ושיעור מעשי אחד באותו שבוע

זכאות לתעודה

לעומדים בדרישות הקורס, תוענק תעודת סיום מטעם הטכניון – היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ.

מחיר הקורס

מחיר רגיל – 3500 ש"ח
מחיר מיוחד – (מה זה?)

תכנית לימודים מפורטת

לחצו כאן על מנת לצפות בתכנית לימודים מפורטת.
לחצו כאן על מנת לעבור לאתר הבית של מוטי פישביין

מקום הלימודים

תל-אביב: יהודה הימית 37, תל אביב (בסטודיו הפרטי של מוטי פישביין)

הרשמה לקורס

מצב הרשמה: פתוחה
לחצו כאן למידע נוסף ויצירת קשר, (אשר יפנה אתכם לטופס השארת פרטים באתר היחידה ללימודי המשך של הטכניון) ומלאו את פרטיכם על מנת שנציגינו יוכלו לחזור אליכם.

diggdelicious-buttonstumbleuponTechnoratiFacebookNewsvineRedditYahoo

אין אפשרות לכתוב תגובה.