ראשי » כללי

תחרות צילום – חיים שכונה 3

אין תגובות

המרכז לצילום טכניון בשיתוף עם עיריית חיפה, אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת חיפה ואתר חיפה סיטי, מזמין את כולם לקחת חלק ולהשתתף בתחרות צילום מקומית. כמו כל תחרות, גם התחרות הזו יכולה להוות במה נהדרת לצלמים חובבים כמקצועיים להצגת כישרונם הצילומי ולקבל חשיפה אדירה. רק בשנה שעברה השתתפו בתחרות בסביבות 60 צלמים שזכו לחשיפה של למעלה מ-50,000 צפיות !

תומר מוזס צילום: תומר מוזס, זוכה מקום ראשון – דירוג השופטים

לראשונה מזה שלוש שנים, תתקיים תחרות הצילום – חיים שכונה – בשלוש ערים מרכזיות: חיפה, תל אביב וירושלים. התחרות שכבר הפכה לקאלט תרבותי אלטרנטיבי, החלה בתל אביב כאשר שנה אחר מכן הצטרפה חיפה והשנה גם העיר ירושלים תהווה חוליה שלישית במיזם המקומי.

גולן כהן צילום: גולן כהן, זוכה מקום ראשון – דירוג הגולשים

התחרות  מנוהלת בצורה כזאת שכולם יכולים להשתתף, כולם יכולים לדרג ובעצם כולם יכולים לקחת חלק במיזם הנפלא הזה שבסופו של דבר מייצר חיבור אמיתי בין תושבי הערים לשכונות המקומיות שלהם ובעצם בין האדם לסביבה המקומית שלו.
המשתתפים מוזמנים להפגין את כישרונם ולייצר תמונות בעלות מבע צילומי אישי שלהם לגבי השכונות המאפיינות את העיר. למשל, לנסות ולהראות את הצד הבורגני של שכונה מסויימת או אולי לנסות ולהעלות למודעות הציבורית את המצב הסוציו- אקונומי הנמוך שמאפיין שכונות אחרות בעיר. כל צילום והסיפור שלו.

דודי טוכפלד צילום: דודי טוכפלד, זוכה מקום שני – דירוג הגולשים

וכמובן שאי אפשר שלא להזכיר את הפרסים. ובכן השנה הפרסים שווים במיוחד.
המקום הראשון יזכה בלא פחות מקורס צילום דיגיטלי מטעם המרכז לצילום טכניון + ערכה עירונית מושלמת אשר תאפשר לאכול במסעדת ה"קניבר", לשתות ב"אייריש האוס", להתפנק ב"מרכז פנימה", לשבת ב"לחם ארז", לטייל במוזיאון "מדעטק", לצאת לתיאטרון הסטודיו, לזוז בסטודיו C ועוד….
הזוכים במקומות השני והשלישי יזכו בערכה עירונית אשר נותנת טעימה מכל מה שיש לעיר הזו להציע.
בכל מקרה, בסיום התחרות, יוצגו צילומים נבחרים בתערוכה ייחודית ומכובדת ב"מרכז רפפורט" שתהווה חשיפה נוספת לאלפי עוברים ושבים ליצירות הצילומיות שלכם.
בנוסף בין המדרגים יחולקו ערכות קפה ומאפה מתנת "ארומה".

חשוב להדגיש, כל אחד רשאי לשלוח עבדה אחת בלבד !!!
הצילום צריך להיות קובץ JPG ברזולוציית הדפסה של 250-300PPI.
את העבודה הנבחרת יש לשלוח בצירוף טופס השתתפות בתחרות לכתובת:  schunahaifa@cityatarim.com.
כמו כן, אתם מוזמנים להיכנס לאתר התחרות ולדרג את הצילומים המשתתפים.
תאריך אחרון להגשת הצילומים: 6.5.2010

קישורים:

diggdelicious-buttonstumbleuponTechnoratiFacebookNewsvineRedditYahoo

השאר את תגובתך!

השאר תגובתך למטה, או קשר אל הכתבה מהאתר שלך. באפשרותך גם לעקוב אחרי התגובות באמצעות RSS.

התנהג יפה. שמור על שפה נאותה. הגב בצורה ענינית. בלי ספאם.

באפשרותך להשתמש בתגים הבאים:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>