ראשי » פירוט המחירים וההנחות

פירוט המחירים וההנחות

המרכז לצילום טכניון מקיים קורסים וסדנאות צילום בחיפה ובתל-אביב. מחירי הקורסים והסדנאות משתנים מקורס לקורס, ממקום הקורס (חיפה או תל-אביב), מועד ההרשמה, סטטוס הנרשם ועוד. מחירים מפורטים של הקורסים והסדנאות ניתן למצוא בעמוד של כל קורס וכל סדנא. בעמוד זה, ניתן לקבל הסבר על קטגוריות המחירים השונות לפיהן נקבע מחיר הקורס.

להלן קטגוריות המחירים השונות לפיהן נקבעים מחירי הקורסים לכל נרשם.

מחיר מיוחד
עובדים של גופים, מוסדות וחברות שיש להם הסדר עם המרכז לצילום טכניון ייהנו ממחירים מיוחדים. על מנת ליהנות מהטבה זו יש לצרף צילום של כרטיס עובד או אישור העסקה בעת ההרשמה. אם הינכם בעלים של חברה, מוסד או גוף כלשהו ומעונינים להעניק הטבה לעובדים שלכם, אנא צרו עמנו קשר.

סטודנטים של הטכניון בתארים ראשון, שני ומסלול דוקטורנטים
המרכז לצילום טכניון מציע מחיר נמוך במיוחד לסטודנטים הלומדים בטכניון בתארים ראשון, שני ומסלול דוקטורנטים. המחיר המוצע לסטודנטים בטכניון, הוא תמיד המחיר הנמוך ביותר ובכל מקרה הוא נמוך מהמחיר לנרשמים אחרים. מכיוון שהמחיר המוצע הוא המחיר המינימלי שמאפשר קיום קורסים, הסטודנטים של הטכניון אינם זכאים להטבות מעבר למחיר זה. הנחה זו תקפה אך ורק לקורסי הצילום המתקיימים בטכניון בחיפה.

עובדי הטכניון, חברי סגל ובני משפחותיהם
עובדי הטכניון, חברי סגל ובני משפחותיהם (בני ובנות זוג והילדים בלבד), זכאים למחיר מופחת באופן משמעותי מהמחיר המלא של הקורס. מכיוון שמחיר זה נמוך בצורה משמעותית מהמחיר המלא של הקורס, עובדי הטכניון, חברי סגל ובני משפחותיהם אינם זכאים להטבות נוספות מעבר למחיר זה. הנחה זו תקפה אך ורק לקורסים המתקיימים בטכניון בחיפה.

הערות כלליות
מודגש בזאת כי בשום מקרה אין כפל מבצעים והנחות.
במקרה של ריבוי זכאויות להטבה במחיר הקורס, תינתן ההנחה הגבוהה ביותר.

אין אפשרות לכתוב תגובה.